Busy do Holandii

Szukasz sprawdzonego przewoźnika realizującego przewozy z Polski do Holandii? Sprawdź ofertę Piątka Bus! W branży transportowej działamy od wielu lat, a naszą specjalizacją są przewozy międzynarodowe, m.in. do Holandii. Oferujemy nowoczesne busy, najszybsze trasy, a do tego kursujemy codziennie, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj przejazd do Holandii!

REZERWUJ

Polska - Holandia

Zdajemy sobie sprawę z tego, że międzynarodowy przewóz osób indywidualnych i grup zorganizowanych to duża odpowiedzialność. Dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, posiadających niezbędne uprawnienia do prowadzenia busów. Znamy trasy, które najszybciej i najbezpieczniej zaprowadzą naszych pasażerów do celu podróży.

Komfort i bezpieczeństwo

Jednym z naszych głównych celów jest zagwarantowanie pasażerom możliwie najlepszej wygody. Dlatego realizujemy przewozy od drzwi do drzwi na trasie Polska - Holandia. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce, z którego chcesz rozpocząć podróż, a my stawimy się tam o wyznaczonej godzinie. Cenimy sobie punktualność i staramy się zawsze być na czas. Z kolei gwarancją bezpieczeństwa, poza umiejętnościami naszych kierowców, są sprawdzone, nowoczesne pojazdy. Realizujemy dojazd do i z Holandii busami Opel Vivaro (rok produkcji: 2014). Busy wyposażone są w systemy ABS, ASR, ESP, klimatyzację, ogrzewanie i wygodne, skórzane siedzenia z podłokietnikami.

Rezerwacja online

Nasze busy kursują z Polski codziennie, aby umożliwić naszym klientom dojazd do Holandii w dowolnym terminie. Wystarczy, że skorzystasz z rezerwacji online, wyślesz SMS lub zadzwonisz, aby potwierdzić wybrany przez Ciebie termin przewozu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące wyjazdu do Holandii.


Wyjazdy z Polski do Holandii odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli.
Powroty z Holandii do Polski odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Przedstawiamy spis przykładowych połączeń realizowanych przez nasze busy do Holandii:

Sprawdź najpopularniejsze wpisy: