O nas

Piątka Bus to firma przewozowa o ogromnym doświadczeniu w zakresie międzynarodowego transportu osób. Dbamy o naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy ofertę dopracowaną pod każdym względem. Zapewniamy nowoczesne i bezpieczne busy oraz przykładamy ogromną wagę do tego, by zaproponować nie tylko najkrótsze kursy, ale także najdogodniejsze godziny odjazdów i przyjazdów.


Co więcej, możemy przyjechać pod same drzwi klienta oraz, w razie potrzeby, również odwieźć go pod wskazany adres. Do tego wszystkiego gwarantujemy bardzo korzystne ceny biletów! Wybierzcie się z nami do Holandii lub skorzystajcie z połączeń na trasie Niemcy-Polska i przekonajcie się o tym osobiście! Piątka Przewozy to przewozy międzynarodowe na najwyższym poziomie!

 

Komfort

Stawiamy na wysoki komfort podróżowania, dlatego do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne, w pełni klimatyzowane, wygodne oraz niezawodne środki transportu. Oferujemy przewozy międzynarodowe nowymi busami Opel Vivaro 2014 rok. Z nami każdy pokonany kilometr staje się przyjemnością. Czas spędzany w podróży umilają tablety oraz internet WiFi, dostępne do dyspozycji każdego z pasażerów.

+

Bezpieczeństwo

Naszą kadrę tworzy zespół profesjonalnych kierowców o wieloletnim doświadczeniu. Za każdym razem stają oni na wysokości zadania oraz dbają o to, by podróż odbyła się w pełni sprawnie i bezpiecznie. Nasze busy wyposażone są w systemy zabezpieczające ABS, ESP, ASR. Dbamy też o systematyczny serwis i obsługę na najwyższym poziomie. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty w transporcie międzynarodowym.

Szybkość

Dzięki najnowszym busom, jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie bezpieczne i bezawaryjne przewozy międzynarodowe. Decydując się na usługi firmy Piątka Bus, masz pewność, że dojedziesz na czas i pod wskazany adres. Szybko i bezpiecznie!

Busy codziennie w drodze

Piątka przewozy kursuje codziennie do Niemiec i Holandii. Dzięki częstotliwości oferowanych przez nas przewozów międzynarodowych, jesteśmy elastyczni oraz możemy dopasować trasę i godzinę wyjazdu odpowiednio do potrzeb i wymagań klienta.


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: