Podróż busem

Jakie są zalety podróży busem ?

 

Jeszcze kilkanaście lat temu dalekie, kilkugodzinne podróże busami kojarzyły się przede wszystkim z zerowym komfortem, zmęczeniem i nudą. I chociaż większość osób korzystała z nich ze względu na dużo niższe koszty lub brak samochodu, głosy niezadowolenia były słyszalne zewsząd. Wynikać to mogło z nierozwiniętej floty pojazdów w firmach przewozowych i niewielkiej konkurencji, w wyniku której przewoźnicy nie musieli tak walczyć o klientów, bo Ci sami do nich przychodzili. Dzisiaj jest inaczej – podróż busem ma wiele zalet i należy do przyjemnych, o ile oczywiście wybierzemy sprawdzonego, dbającego o Klienta przewoźnika.

Po pierwsze – komfort

Podstawową zaletą wyjazdu w daleką podróż busem jest komfort, choć wiele osób nie może w to uwierzyć. Współcześnie bus to synonim wygody, bowiem posiada na swoim wyposażeniu wszystko, co jest niezbędne, by móc cieszyć się przyjemnością z jazdy. Przede wszystkim rozkładane fotele, dzięki którym można znaleźć odpowiednią dla siebie pozycję siedzenia, co w przypadku wielogodzinnej podróży ma ogromne znaczenie. Podobnie jak klimatyzacja i ogrzewanie, bez których jazda zimą i latem w skrajnych temperaturach to prawdziwa udręka.

Co jeszcze wpływa na komfort? W naszych busach np. stworzono prawdziwie multimedialny raj, dzięki któremu można odprężyć się i spędzić czas na oglądaniu filmów, graniu w gry czy słuchaniu muzyki. Oddajemy bowiem do dyspozycji bezprzewodowy internet, słuchawki, tablety oraz wejścia USB, dzięki którym można skorzystać z własnych multimediów. Niewielka liczba przewożonych osób to również wygoda i przede wszystkim możliwość zachowania pożądanej przez wiele osób prywatności.

Po drugie – bezpieczeństwo

Dzięki doskonałym systemom bezpieczeństwa oraz doświadczonym kierowcom, podróżujący nie muszą obawiać się niczego, nawet na trasach liczących kilkaset kilometrów. Dzięki stałym trasom, kierowcy znają je doskonale, wiedzą na które fragmenty trzeba zwrócić szczególną uwagę i mają swoich zastępców na szczególnie długich odcinkach. A znający trasę, wypoczęty i skupiony kierowca z doświadczeniem to gwarancja tego, że podróż skończy się szczęśliwie. Współczesne busy są bezpieczne i posiadają odpowiednie dokumentacje, potwierdzające możliwość wykorzystywania ich do organizowania przewozów osób czy ładunków.

Po trzecie – dbałość o klienta

Takie firmy jak nasza funkcjonują tylko dzięki klientom, dlatego dbałość o ich zadowolenie i satysfakcję jest najważniejsza. Rabaty, promocje, programy lojalnościowe, przyjazna atmosfera podczas podróży czy opieka tłumacza to nie wszystko. Bardzo proste jest również zarezerwowanie podróży – w dowolnym dniu, o odpowiedniej godzinie i na wiele sposobów (telefonicznie, mailowo czy przez formularz zgłoszeniowy).

Po czwarte – oszczędność

Nie ma co ukrywać – większość osób decyduje się na podróżowanie busami, ponieważ jest to bardzo tani sposób, by dotrzeć w dalekie miejsce. Wspomniane już rabaty (np. 6 przejazd za złotówkę) czy promocje dla stałych Klientów jeszcze bardziej zachęcają do skorzystania z takiej oferty przewozowej.


Już dziś zarezerwuj przejazd!

ZAPISZ SIĘ!


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: