Cennik busów do Holandii i Niemiec

430 zł lub 90 Euro
Ceny przejazdu do Holandii od 430 zł lub od 90 Euro
Ceny przejazdu do Niemiec od 430 zł lub od 90 Euro
Ceny przejazdu do Polski od 430 zł lub od 90 Euro
Zamów busa
20 zł lub 5 Euro
Warunki przejazd 2 osób z jednego adresu na drugi
Bagaż 2 x torba / walizka
Bagaż podręczny Tak
Tablet Tak
Internet Tak
Zamów busa

Firma Piątka Bus ma wieloletnie doświadczenie w realizowaniu przejazdów międzynarodowych. Oferujemy naszym klientom bezpieczne i komfortowe busy kursujące na trasach Polska - Niemcy i Polska - Holandia. Wyróżniają nas tanie bilety i nowoczesne pojazdy. Zapoznaj się z naszą ofertą i dokonaj rezerwacji online. Zapraszamy!

Tanie bilety

Doświadczeni kierowcy, komfortowe pojazdy i niskie ceny naszych biletów to główne cechy wyróżniające Piątkę Bus. Zależy nam na tym, aby spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, dlatego nasz cennik jest wyjątkowo konkurencyjny. Niskie ceny nie wpływają negatywnie na jakość przejazdów - wręcz przeciwnie. Gwarantujemy przejazd nowoczesnymi busami marki Opel (rocznik 2014) z ogrzewaniem, klimatyzacją i wygodnymi siedzeniami. Taka podróż busem do Holandii i Niemiec to sama przyjemność.

Bezpieczne przejazdy

Nawet podczas długich podróży gwarantujemy komfort i wygodę dla naszych pasażerów. Nasze pojazdy przystosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Maksimum komfortu dadzą Ci nasze wygodne, skórzane fotele, a o bezpieczeństwo podczas jazdy do Niemiec i Holandii zadba jeden z naszych doświadczonych kierowców. Niska cena i profesjonalna obsługa klientów należą do naszych mocnych stron.


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: