Busy Niemcy - Polska

Piątka Bus to firma oferująca szybkie, tanie i komfortowe busy do Berlina. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasz bus podjeżdża pod wskazany adres i zawozi pasażerów bezpiecznie do celu. Realizujemy kursy z całej Polski do Niemiec, a w szczególności do Berlina.

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj swój bilet na bus!

REZERWUJ

Ekspresowy bus

Jesteśmy firmą godną zaufania! Już od wielu lat realizujemy przewozy busem do Berlina i innych niemieckich miast. Nasi kierowcy są doświadczeni i doskonale wykwalifikowani. Znają najlepsze trasy, a co najważniejsze - bezpiecznie prowadzą busy. Jeżeli interesują Cię tanie bilety na busa do Berlina, to czym prędzej zarezerwuj miejsce!

Indywidualne podejście

Nasi klienci często do nas powracają, ponieważ oferujemy w pełni komfortowe przewozy do Berlina. Staramy się zawsze dopasować do wymagań klienta, dlatego oferujemy transport “od drzwi do drzwi”. Wybierając podróż z Piątka Bus, możesz dopasować trasę, a także godzinę wyjazdu do swoich potrzeb. Z naszej strony gwarantujemy punktualność, a także bezpieczny i komfortowy przejazd do Berlina.

Nowoczesne busy

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które są wymagane w transporcie międzynarodowym. Dysponujemy nowoczesnymi busami Vivaro marki Opel, które zostały wyprodukowane w 2014 roku. Pojazdy posiadają skórzaną tapicerkę, rozkładane siedzenia, dużo miejsca na nogi, pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Busy wyposażone są również w systemy ABS, ESP i ASR, a nasi zaufani kierowcy odbyli wszystkie szkolenia uprawniające ich do prowadzenia busów.

Błyskawiczna rezerwacja

Wybierając nasz bus do Berlina, nie musisz kupować go stacjonarnie. Oferujemy łatwą i bezproblemową rezerwację tanich biletów online lub przez SMS. Nasze busy kursują codziennie, o różnych porach, zarówno wieczorami, jak i o poranku. W zależności od punktu startowego dojedziesz z nami do Berlina nawet w kilka godzin. Zarezerwuj przejazd już dziś. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących planowanej podróży.
Sprawdź najpopularniejsze wpisy: