Busy do Polski

Piątka Bus to firma przewozowa oferująca codzienne przewozy osób do Polski z Niemiec i Holandii. Mamy długoletnie doświadczenie w organizowaniu prywatnych busów dowożących pasażerów z zagranicy pod wskazany adres w Polsce. Kursujemy każdego dnia od rana do wieczora. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a zawieziemy Cię pod sam dom. Zapraszamy!

Zarezerwuj miejsce

Bus pod dom

Szukając ekspresowego przewozu busem z Niemiec lub Holandii, wybierz sprawdzonego przewoźnika. Trasy międzynarodowe wymagają nowoczesnych busów i doświadczonych kierowców. Firma Piątka Bus oferuje to i znacznie więcej. Nasze pojazdy marki Opel Vivaro zostały wyprodukowane w 2014 roku i są przystosowane do komfortowej jazdy. Posiadają niezbędne systemy bezpieczeństwa ABS, ESP i ASR. W trosce o wygodę pasażerów wyposażyliśmy je w miękkie fotele z zagłówkami i podłokietnikami, pozostawiając dużo miejsca na nogi i bagaże. W takich warunkach dojazd do domu w Polsce będzie samą przyjemnością.

Komfortowa jazda

Przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres! Niezależnie od Twojej lokalizacji w Niemczech lub Holandii, nasz bus zawiezie Cię bezpiecznie do Polski. Przewozy osób z domu do domu cieszą się największą popularnością w naszej ofercie. Dzięki tej usłudze nie będziesz musiał martwić się o podróżowanie komunikacją miejską lub taksówką z bagażami. Piątka Bus kursuje w województwach:

Pracujemy codziennie, dlatego żaden termin nie stanowi dla nas przeszkody. Wybierz dzień i godzinę, o której chcesz wyruszyć z Holandii lub z Niemiec do Polski, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dowieźć Cię ekspresowo do domu.


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: