Busy Kraków – Niemcy

Busy do Niemiec z Krakowa oraz innych miast Małopolski, szybkie i komfortowe, kursujące o różnych porach dnia, codziennie, przez 7 dni w tygodniu – brzmi wyjątkowo? Tak! I właśnie tak wyjątkowa jest nasza oferta. Z nami dotrzesz do Niemiec wygodnie, bezpiecznie i szybko.

Zarezerwuj miejsce

Kraków – Berlin? W kilka godzin jesteś na miejscu

Busy, jakimi dysponujemy, to sprawdzona flota nowoczesnych pojazdów obsługiwanych przez kompetentnych, doświadczonych kierowców. Dzięki takim rozwiązaniom masz gwarancję, że dotrzesz na miejsce na czas, bezpiecznie i wygodnie. Niezależnie od celu Twojej podróży – jedziesz do pracy, odwiedzić rodzinę, czy po prostu zwiedzić Berlin – z nami Twoja podróż będzie naprawdę komfortowa. Pod każdym względem. Z Piątka Bus zyskujesz:

Korzystając z naszej oferty możesz swobodnie wybrać dzień i godzinę wyjazdu. Przecież realizujemy przewozy przez 7 dni w tygodniu. Nic Cię tu nie ogranicza. Nie musisz dostosowywać się do sztywnych rozkładów jazdy, niezmiennych tras, czy ściśle określonych punktów wyjazdu. Elastycznie się do Ciebie dopasujemy, tak, aby podróż z Piątka Bus była dla Ciebie naprawdę komfortowa.

Busy do Niemiec z Małopolski – wystarczy zamówić bilet!

W tym celu po prostu dokonaj rezerwacji poprzez dostępny formularz, wysyłając sms lub uzgadniając wszystko telefonicznie. Potwierdzimy dokonaną przez Ciebie rezerwację i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących planowanej podróży. Wygodnie, prawda? Dlatego zamów bilet już dziś!


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: