PL +48 514 012 793
DE +49 15 175 494 242
NL +31 617 500 509

Busy Niemcy-Polska

Piątka Bus oferuje szybkie i komfortowe busy do Niemiec. W dzisiejszych czasach wiele osób zmuszonych jest do częstego przemieszczania się z miejsca na miejsce - nie tylko w obrębie kraju, ale również poza jego granicami. Wiąże się to z koniecznością znalezienia zaufanego przewoźnika, który zagwarantuje doskonałe warunki podróży oraz przystępne ceny biletów.Warto skorzystać z naszych usług i wybrać nasze przewozy busem do Niemiec. Dowieziemy Was zawsze na czas - bez względu na to, czy jedziecie do pracy, czy na wakacje! Wyjazd w piątek jest najbardziej popularną opcją, ale nasze busy do Niemiec jeżdżą na tej trasie codziennie. Możesz więc wyjechać, kiedy tylko chcesz.

Szybkie przewozy osób z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec

Firma Piątka Bus ma ogromne doświadczenie w osobowym transporcie międzynarodowym. Oferujemy tanie przewozy osobowe busem z Polski do Niemiec. W naszej ofercie znajdziecie przewozy z województw takich jak: opolskie , śląskie i dolnośląskie , lubuskie oraz małopolskie. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznego, wygodnego i sprawnego przejazdu Dodatkowo staramy się dostosować rozkład jazdy tak, by spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Możemy odebrać pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i dowieźć ich do indywidualnie wybranego punktu docelowego. Warto skorzystać z naszych usług również dlatego, że współpracujemy z doświadczonymi i doskonale wykwalifikowanymi kierowcami. Nasi kierowcy zapewnią pomoc przy załadunku i wyładunku bagaży, a także zadbają o to, by każdy przejazd odbył się zgodnie z zaplanowanym czasem.

Nasze przewozy do Niemiec to gwarancja:

  • tanich biletów,

  • wygodnej rezerwacji,

  • możliwości wyboru trasy i godziny przejazdu,

  • komfortowych warunków,

  • bezpiecznego przejazdu,

  • punktualności,

  • sympatycznej atmosfery.

Przewóz autokarem – informacje o pojazdach

Warto podjąć z nami współpracę, gdyż dysponujemy wszystkimi wymaganymi w transporcie międzynarodowym certyfikatami i niezbędnymi pozwoleniami. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów Opel Vivaro wyprodukowanych w 2014 roku, które zapewniają pełne bezpieczeństwo podróżujących nimi osób. Wszystkie nasze busy wyposażone są w systemy ABS, ESP i ASR, klimatyzację oraz wygodne fotele. Czynniki te sprawiają, że możemy z czystym sumieniem polecić nasze busy.

W kilka godzin do Berlina? Sprawdź Piątka Bus

Niemcy – Polska to jedna z najpopularniejszych tras, na której kursują nasze busy – codziennie, przez cały tydzień. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy przejazdy o różnych porach, zarówno wieczorami, jak i o poranku. Dzięki temu każdy może zaplanować podróż w dogodnych dla siebie godzinach, optymalizując tym samym czas przeznaczony na dojazd do punktu docelowego. Wybierz nasze tanie busy do Berlina i przekonaj się, jak wiele mamy Ci do zaoferowania.

Jak zamówić bilet?

Bilet na bus do Niemiec można zarezerwować na różne sposoby. Zachęcamy do skorzystania z wygodnego formularza, który można znaleźć TUTAJ lub do przesłania do nas SMS-a. Każdorazowo wysyłamy do klientów potwierdzenie dokonanej rezerwacji na wybrany bus, a w dzień wyjazdu kontaktujemy się i udzielamy szczegółowych informacji dotyczących planowanej podróży. Przed podjęciem z nami współpracy polecamy zapoznać się z dostępnym na naszej stronie regulaminem.

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj swój bilet na
bus!

REZERWUJZ Krakowa do Berlina, z Berlina do Katowic...

Nasze busy stale kursują na trasie Niemcy – Polska, zapewniając przewóz do Berlina, a także innych niemieckich miast, od poniedziałku do piątku. Poniżej przedstawiamy szczegółowy spis oferowanych przez nas połączeń:
Ekspresowe przejazdy, nowoczesne busy

Nasza firma przewozowa zdobyła przez wiele lat działalności ogromne doświadczenie. Pozwala nam ono indywidualnie dostosowywać rozkład jazdy do potrzeb klientów. Gwarantujemy również, że nasi kierowcy doskonale znają trasy, po których się poruszają, co znacznie skraca czas każdego przejazdu. Nasze busy do Niemiec docierają zawsze terminowo! W przypadku przerwania jazdy (np. na skutek awarii autokaru lub z innych nieprzewidzianych powodów) zapewniamy klientom inny, zastępczy środek transportu.

Dopasowujemy się do Ciebie

Zdajemy sobie sprawę, że transport busem do Niemiec nie jest krótki, dlatego podczas każdego kursu możesz liczyć na przerwę na jedzenie lub skorzystanie z toalety. Oprócz tego w każdej chwili możesz zwrócić się od kierowcy z prośbą o zatrzymanie się. Pamiętaj, że nasz personel zrobi wszystko, by Twoja podróż była komfortowa i jak najszybsza. W razie jakichkolwiek problemów służymy Ci pomocą.

Chcesz zaplanować przewóz osób do Berlina? Skontaktuj się z nami!

Szczegółowych informacji dotyczących cen biletów, możliwości indywidualnego planowania trasy, czy innych zagadnień związanych z naszymi usługami udzielą nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu! Niska cena busów do Niemiec z pewnością Cię zaskoczy! Oferujemy również busy z Holandii do Polski .


Sprawdź najpopularniejsze wpisy: