PL +48 514 012 793
DE +49 15 175 494 242
NL +31 617 500 509

Busy do Holandii

Pracujecie poza granicami kraju lub planujecie dalszą podróż wakacyjną? Z pewnością poszukujecie zaufanego przewoźnika, gwarantującego komfortowe, a jednocześnie tanie przewozy do Holandii oraz z Holandii do Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Firma Piątka działa w branży transportowej od wielu lat, specjalizując się w przejazdach międzynarodowych. Nasz bus do Holandii wyjeżdża z województwa: lubuskiego, małopolskiego, opolskiego, a także śląskiego i dolnośląskiego.Zawsze staramy się układać najkrótszą i najszybszą trasę, a jednym z naszych głównych celów jest zagwarantowanie pasażerom możliwie najlepszej wygody. Możemy odebrać klientów spod dowolnie wskazanego przez nich adresu, a także dowieźć ich z powrotem do wybranego przez nich punktu docelowego. Podejmujemy współpracę jedynie z doświadczonymi kierowcami, którzy zapewnią Państwu bezpieczny przewóz, a także pomogą w każdej sytuacji (np. podczas załadunku i wyładunku bagaży).

Skorzystajcie z naszych busów do Holandii i cieszcie się:

Gwarantujemy bezpieczeństwo!

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne w transporcie międzynarodowym pozwolenia i certyfikaty, upoważniające do przewozu osób. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów Opel Vivaro (rok produkcji: 2014). Są one wyposażone w systemy ABS, ASR i ESP, a także w klimatyzację, ogrzewanie zainstalowane zarówno w przedniej, jak i tylnej części oraz wygodne fotele z podłokietnikami. Autokary, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów są w pełni sprawne technicznie i posiadają aktualne przeglądy. Dla większej wygody pasażerów, udostępniamy w nich także nowoczesne tablety oraz darmowe WiFi.

Holandia-Polska to bardzo popularna w ostatnim czasie trasa, na której kursujemy codziennie, od poniedziałku do niedzieli. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, umożliwiamy zaplanowanie podróży według osobistych potrzeb – datę, godzinę oraz miejsce wyjazdu można ustalić indywidualnie z naszym konsultantem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem.

Zamawianie biletów

Nasze busy do Holandii możesz zarezerwować na kilka sposobów. Jeśli interesuje Cię trasa Polska-Holandia, zachęcamy do skorzystania z internetowego formularza, który znajduje się TUTAJ. Możesz do nas również zadzwonić lub wysłać sms-a. Przyjęcie zgłoszenia jest ważne w momencie, w którym klient otrzymuje potwierdzenie dokonania rezerwacji. W dniu wyjazdu kontaktujemy się z pasażerami w celu udzielenia im dokładnych informacji o mającej się odbyć podróży. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą również na wszelkie dodatkowe pytania, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości – zachęcamy i zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy gotowi Ci pomóc

W każdej chwili możesz poprosić naszego kierowcę o przerwę lub pomoc. Zwracamy szczególną uwagę na to, by być dla Ciebie podporą i przez cały czas podróży. Wybierając nasze busy do Holandii, masz pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiego komfortu przejazdu. Te dwa elementy są dla nas wyjątkowo ważne i stale je doskonalimy. W naszej ofercie znajdziesz również busy do Niemiec.

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj przejazd do
Holandii!

REZERWUJWyjazdy z Polski do Holandii odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli.
Powroty z Holandii do Polski odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Przedstawiamy spis przykładowych połączeń realizowanych przez nasze busy do Holandii:Sprawdź najpopularniejsze wpisy: