PL +48 514 012 793
DE +49 15 175 494 242
NL +31 617 500 509

Cennik - busy do Niemiec i Holandii

250 zł lub 60 Euro
Przejazd do Holandii od 250 zł lub od 60 Euro
Przejazd do Niemiec od 250 zł lub od 60 Euro
Przejazd do Polski od 250 zł lub od 60 Euro
Zamów busa
20 zł lub 5 Euro
Warunki przejazd 2 osób z jednego adresu na drugi
Bagaż 2 x torba / walizka
Bagaż podręczny Tak
Tablet Tak
Internet Tak
Zamów busa

Piątka Przewozy to firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniająca niedrogie, komfortowe, a przede wszystkim regularnie kursujące busy do krajów Europy Zachodniej. Nasze busy do Niemiec i Holandii zapewniają szybki, komfortowy i bezpieczny dojazd we wskazane miejsce. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena przejazdu oraz możliwość uzyskania rabatu! Sprawdź rozkład jazdy na busy do Niemiec i busy do Holandii – przejazd zarezerwujesz SMS-em lub przez formularz.

Skorzystaj z naszej oferty – sprawdź nasze busy do Niemiec

Każdy bus wchodzący w skład naszej floty to pojazd nowoczesny, zapewniający odpowiednio wysoki komfort podróży. Nasze busy do Niemiec i Holandii przechodzą regularne badania techniczne, dzięki czemu możemy zapewnić naszych pasażerów o pełnym bezpieczeństwie każdego przejazdu. Niska cena i profesjonalna obsługa to dodatkowe zalety naszej oferty.

Planujesz długą podróż do Niemiec? Wybierz nasze busy!

Każdy bus do Niemiec i Holandii to pojazd przystosowany odpowiednio do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, by długie podróże z Piątką Bus zapewniały pasażerom maksimum komfortu.

Zaskakująco niska cena – Piątka Bus

Bezpieczeństwo i komfort podróży w połączeniu z niską, bardzo atrakcyjną ceną, tworzą ofertę na miarę potrzeb każdego wymagającego podróżnika! Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i skorzystania z naszej oferty na busy do Niemiec i Holandii!
Sprawdź najpopularniejsze wpisy: